تبلیغات
دنیای فروش ، بازاریابی و موفقیت - 8 سرویس برتر بازاریابی ایمیل برای کسب و کار شما

8 سرویس برتر بازاریابی ایمیل برای کسب و کار شما

شنبه 16 فروردین 1393 02:58 ب.ظنویسنده : محمدرضا امین

 


کار آمدترین راه و روش برای رسیدن به مشتریان بالقوه و اتصال بین کاربران یک وب سایت ، فقط از طریق بازاریابی ایمیلی کارساز است. به اذعان صاحبان کسب و کارهای آنلاین و بسیاری از وبلاگ نویسان و وب سایت های برتر ، ایمیل به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات و بازاریابی آنلاین به حساب می آید.

ادامه مطلب
 با ترکیب ایمیل مارکتینگ با دیگر خدمات بازاریابی از قبیل رسانه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین می تواند به طور همزمان افزایش سودآوری و فروش و کسب کاربران بیشماری را به ارمغان آورد.

هنگامی که می خواهیم بازاریابی از طریق ایمیل را با دیگر انواع بازاریابی مقایسه کنیم ، سرمایه گذاری ها اغلب از این روش زودتر و بهتر از سایرین بازگشت خواهد داشت.

یکی از چالش های کار بازاریابی از طریق پست الکترونیک یا ایمیل مارکتینگ ، پیدا کردن یک سرویس مطمئن و معتبر است تا امکانات خوب و مناسبی را جهت ارسال کم یا انبوه ایمیل به اینباکس کاربران داشته باشد!

ما در این پست چند گزینه پیشروی شما قرار می دهیم که می توانید از بین آنها یک سرویس که با معیارها و هزینه های شما هم خوانی دارد را انتخاب و برای کسب و کار آنلاین خود به کار ببندید و اگر هم به دنبال سرویس هایی بسیار قوی تر و پر هزینه تر هستید ، به شما دو سرویس  InfusionSoft  یا  OfficeAutoPilot  را معرفی می کنیم.

1-  AWeber

وب سایت AWeberیکی از بهترین گزینه های پیش رو برای بازاریابی ایمیلی است و آن را به یکی از معتبرترین پلتفرم های ارسال ایمیل تبدیل کرده است که توسط مشتریان به عنوان بهترین و قابل اعتمادترین سرویس ایمیلی شناخته می شود.

سرویس AWeberهمچنین برای خبرنامه های وب سایت ها و وبلاگ ها بسیار عالی است و مجموعه ای از امکانات مفید برای ایجاد یک خبرنامه ایمیلی از طریق خوراک و فید سایت یا RSSرا با اتمام ابزارهای تجزیه و تحلیل مناسب در اختیار قرار می دهد.

AWeber

همچنین AWeberبیش از 150 قالب از پیش طراحی شده را به صورت HTMLدر اختیار کاربر قرار می دهد و شما می توانید به راحتی آنها را سفارشی کنید. پس از ارسال ایمیل ها به مقصد شما می توانید روند باز شدن و کلیک شدن روی ایمیل ها را در داشبورد حساب کاربریتان ببینید. البته تمام امکانات این سرویس خوب به همین جا ختم نمی شود و می توان حتی لیست ایمیل ها را به یک یا افراد خاصی ارسال کرد.

ویژگی های اصلی این سرویس خوب:

·                     سفارشی - امکان سفارشی کردن قالب ها و فرم های ثبت نام برای حمایت از نام تجاری خود

·                     مدیریت ایمیل ها - امکان جمع آوری و مدیریت و ارسال ایمیل ها به مشترکین خاص

·                     پیگیری - امکان پیگیری و تجزیه و تحلیل ارسال ، باز شدن و خوانده شدن و خیلی امکانات دیگر

هزینه : قیمت گذاری این سرویس برای لیست های ایمیل از 500 مشترک و با 19 دلار شروع می شود و البته ماه اول 1 دلار قیمت دارد که می توان برای امتحان این پنل را انتخاب کرد.

2-  MailChimp

بلا استثنا سرویس تحت وب ارسال ایمیل MailChimpبه عنوان دومین گزینه برای ارسال و بازاریابی ایمیلی شناخته می شود که با رابط کاربری خوب خود و دادن امکانات و ویژگی های رایگان و عالی توانسته جای خود را در بین کاربران باز کند. میل چیمپ به کاربر این امکان را می دهد تا به راحتی ایمیل و خبرنامه وب سایت خود را طراحی و سفارشی سازی کرده و با دیگر سرویس ها یکپارچه کند.

MailChimp

شما می توانید از امکانات خوب آنالیز و تجزیه و تحلیل ارسال ایمیل ها به راحتی استفاده کرده و از پوسته های زیبا و متنوع آن برای زیباتر کردن ایمیل هایتان بهره ببرید. با ثبت نام در این سایت می توانید به رایگان صاحب 12000 هزار خبرنامه و ایمیل به اعضای 2000 هزار مشترک شوید و اگر به سرویسی با مشخصات بالا نیازمندید که می توانید در ازای پرداخت مبالغی که تقریبا از 30 دلار شروع می شود ، پنل های بالاتری را خریداری کنید.

امکانات خوب این سرویس :

·                     سفارشی - امکان انتخاب یک قالب از پیش طراحی شده و یا ارسال و ایجاد قالب سفارشی سازی شده خود

·                     توزیع موبایلی - امکان استفاده و ارسال هر گونه ایمیل از طریق موبایل ها و دستگاه های هوشمند

·                     مدیریت - امکان مدیریت و تست و بررسی ارسال ایمیل ها

·                     یکپارچه سازی - امکان یکپارچه سازی این سرویس با سیستم های وردپرس ، جوملا ، گوگل آنالیز و فیس بوک

3 -  Campaign Monitor

وب سایت Campaign Monitorیک گزینه مناسب به ویژه برای فریلنسرها و سازمان هایی است که می خواهند مدیریت جذاب تر و بهتری روی ارسال ایمیل  به مشتریانشان داشته باشند. این موضوع است که پنلی با رابط کاربری خلاقانه و بسیار عالی از طریق طراحان خوش ذوق این شرکت طراحی شده که می توانید با یک حساب تمام مشتریان ایمیلی خود را مدیریت کنید.

Campaign Monitor

ویژگی های این سرویس :

·                     سفارشی - امکان سفارشی سازی قالب ها و پوسته های ارسال ایمیل بدون دانستن کدهای برنامه نویسی

·                     مدیریت : پنل و داشبورد فوق العاده عالی برای تنظیم و تست و تجزیه و تحلیل و دریافت گزارشات از ارسال ایمیل ها

هزینه : این وب سایت در ماه 9 دلار برای ارسال 2500 ایمیل به لیستی متشکل از 500 مشترک دریافت می کند و برای ایمیل های نامحدود به ازای 500 مشترک ، 29 دلار در ماه دریافت می کند.

4-  iContact

وب سرویس iContactیکی از رقبای سرسخت و پیشرو در دنیای بازریابی ایمیلی است که به عنوان یک شرکت معتبر در بین همگان شناخته می شود. این سایت تمرکز واقعی خود را بر روی کسب و کارهایی در مقیاس بزرگ قرار داده است و اگر به دنبال شرکتی خوش آتیه و معتبر برای اداره و مدیریت ارسال ایمیل های خود هستید ، این وب سایت گزینه بسیار خوبی است.

وب سایت iContactبیش از 200 قالب رایگان و از پیش طراحی شده را در اختیار کاربرانش قرار می دهد که کاملا قابل تغییر و سفارشی شدن هستند.

iContact

این سرویس ارسال ایمیلی بر خلاف رقبای خود در ازای ثبت نام یک دوره 15 روزه رایگان در اختیار کاربر قرار می دهد تا با سیستم و نحوه کار این سایت آشنا شده و امتحان خود را قبل از خرید پنل های پولی آن انجام دهد.

ویژگی های این سرویس :

·                     سفارشی - امکان انتخاب قالب و ایجاد یک پوسته سفارشی

·                     رسانه اجتماعی - امکان یکپارچه سازی با فیس بوک و توییتر و انتشار پست های محبوب از طریق آن

·                     پیگیری - امکان مدیریت و تهیه گزارشات عالی روی ایمیل ها و ارسال و کلیک و باز و بسته شدن ایمیل ها

هزینه : قیمت پنل های پولی این سرویس از 10 دلار به ازای 250 مشترک شروع می شود.

5-  Constant Contact

وب سرویس Constant Contactیک گزینه ایده آل برای کسب و کارهای کوچک با هدف راه اندازی یک کمپین بازاریابی ایمیلی موثر است. اگر می خواهید مشتریان جدید را جذب کرده و افزایش فروش خوبی را تجربه کنید ، می توانید از امکانات خوب این سرویس استفاده کنید. مشتریان این سایت می توانند یک دوره 60 روزه رایگان را برای آشنایی با این سرویس داشته باشند.

Constant Contact

ویژگی های این سرویس :

·                     سفارشی - امکان انتخاب قالب از بین بیش از 400 قالب و امکان سفارشی کردن آنها

·                     امنیت - امکان ایجاد بستری مطمئن و امن برای ارسال و دریافت ایمیل ها

·                     رسانه های اجتماعی - امکان یکپارچه سازی این سرویس با فیس بوک و توییتر

هزینه : قیمت پنل های پولی این سایت از 15 دلار به ازای 500 مشترک شروع می شود.

6-  Vertical Response

وب سایت Vertical Responseامکان استفاده از 700 قالب ایمیل مختلف را در حالت HTMLمی دهد و با یک کلیک می توان مدیریت خوب و عالی روی ارسال و دریافت و باز و بسته شدن ایمیل ها داشت.

Vertical Response

ویژگی های این سرویس :

·                     سفارشی - امکان انتخاب قالب ایمیل و ایجاد خبرنامه ایمیلی با استفاده از دستورات HTML

·                     پیگیری - مدیریت و تنظیم ارسال و کلیک و بازخورد آنها از طریق داشبورد کاربری

·                     شبکه اجتماعی - امکان یکپارچه سازی با توییتر و فیس بوک و نمایش آیکون آنها در ایمیل ارسالی

هزینه : قیمت پنل های پولی این سرویس از 10 دلار به ازای 500 مشترک در ماه شروع می شود.

7-  Mad Mimi

وب سایت Mad Mimiهم یکی دیگر از گزینه های خوب برای ایجاد یک کمپین تبلیغات ایمیلی است که امکانات مناسبی در جهت ساخت و طراحی قالب برای ایمیل ها ، تقسیم بندی لیست ایملیل ها ، ردیابی و گزارش گیری ، ارسال ایمیل به مشترکان RSSو خیلی دیگر را در اختیار قرار می دهد و البته امکان مدیریت ۲۵۰۰عضو با قابلیت ارسال حداکثر ۱۲۵۰۰ایمیل ماهیانه را به صورت رایگان می دهد و برای پنل های پولی از 10 دلار در ماه به ازای 500 مشترک شروع می شود.

Mad Mimi

8-  GetResponse

سایت GetResponseبه عنوان آخرین گزینه ما نیز یکی دیگر از سیستم های ارسال و بازاریابی ایمیلی است که توسط وبلاگ ها و وبسایت های بسیار مطرحی در دنیا استفاده می شود که تمام امکانات خوب یک سرویس ایمیلی را به کاربران ارائه می کند و هزینه پنل های پولی آن از 15 دلار در ماه به ازای 1000 مشترک شروع می شود.

getresponse

آیا شما به دنبال به دست آوردن مشتریان جدید ، کاربران ثابت و یا افزایش فروش خود هستید و یا فقط می خواهید بازدید سایت و وبلاگ خود را از طریق خبرنامه بالاتر ببرید ؟

 

منبع: وب هاب 

برچسب ها: وب هاب ،
آخرین ویرایش: شنبه 16 فروردین 1393 03:04 ب.ظ

 
چهارشنبه 18 مرداد 1396 09:52 ق.ظ
Hi! This post could not be written any better! Reading this post reminds me of my good old room mate!
He always kept talking about this. I will forward this
post to him. Pretty sure he will have a good read.
Thank you for sharing!
یکشنبه 15 مرداد 1396 09:32 ق.ظ
Wow, that's what I was looking for, what a data!
present here at this webpage, thanks admin of this site.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر